Mini Depo

1+1 Eşya Deposu - Güvenli Depolama Hizmeti

İstanbul'un en iyi güvenilir depolama firması ile hizmet alın. 30 yıllık deneyim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

1+1 Eşya İçin En İdeal Güvenli Depo

1+1 Mini eşya deposu genellikle iç yükseklik, genişlik ve uzunluk olarak 1.3 metre sınırındadır. İçerisine bir takım salon eşyası, bir takım beyaz eşya, bir takım yatak odası eşyası, ve ekstradan 5 koli kırılacak, ve 2 tane bavul koyabilirsiniz.

1+1 Mini Oda depomuz sizin için en ideal depodur. 1+1 ev eşyalarınızı güvenle saklamanız için en doğru depolama seçeneğidir. Eşyalarınız istediğiniz süreye kadar güvence altında tutulur. 1+1 Oda deposu rezidans içerisinde güvenlikli bir oda sistemli depolama merkezidir. Güvenli depolama merkezimizi istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz.

Güvenilir eşya depolama tesislerimiz sayesinde eşyalarınızı istediğiniz süreye kadar güven çerçevesi içerisinde saklayabilirsiniz. Güvenilir depolama tesislerimizde muhafaza ettiğiniz eşyalarınızı istediğiniz zaman gelip görebilir içinde eşya alabilirsiniz.

Erken randevularda % 10 indirim yapılmaktadır. Randevu almak için bizimle iletişime geçin.

% 10 İNDİRİM

Mini Depo

AYLIK DEPO 350₺ 1+1 DEPO

  • 7/24 Kameralı & Güvenlikli
  • Kişiye Özel Oda Sistemi Depo
  • Rutubetsiz & Hijyenik Depo
  • Sigortalı Depolama Hizmeti
  • Yüksek Katlarda Depolanır
  • Bütçenize Uygun Depo Fiyatları
  • 7/24 İletişim Destek


Güvenli Depo - Yüksek Katlı Rezidans İçerisinde Güvenli Bir Depolama Alanıdır. 7/24 Saat Boyunca Güvenlik Kamera Sistemleri İle Tüm Eşyalarınızı Gözetim Altına Alıyoruz.

Eşya Depolama Hizmetleri
eşya depolama hizmetleri
eşya depolama hizmetleri
eşya depolama hizmetleri