Sıkça Sorulan Sorular

Güvenli Eşya Depolama Sıkca Sorulan Sorular ?

Depolama hizmetleri hakkında sıkça sorulan tüm soruları yanıtlıyoruz. Kafanıza takılan tüm soruları bize söyleyin

Eşya depolama ücretlerini belirlemeden önce tüm eşyalarınızı ön keşiften geçiriyoruz. Ön keşif olarak sizlere ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetini sunuyoruz. Sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile tüm eşyalarınızın ön planlama çalışmasından geçiriyoruz. Yapmış olduğumuz ekspertiz ile sizlere güven kazandırıyoruz. Ön ekspertiz hizmetinde tüm eşyalarınızın listesi oluşturulur ve sizler için en uygun fiyatlar belirlenir. Daha fazla bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçin. Teşekkürler.

Evet tüm depolama tesislerimiz güvenilirdir. Güvenilir depolama tesislerimiz 7/24 saat güvenlik kamera sistemleri ile gözetim altında tutuyoruz. Kamera sistemlerinden hariç 7/24 saat boyunca da güvenlik personellerimiz ile de güvenli depolama tesislerimizi koruyoruz.

Kesinlikle evet. Kişiye özel depolama tesislerimiz mevcuttur. Depolarımız oda şeklindedir. Sadece sana özel olacak şekildedir. Oda sistemli depolama hizmetlerimizde yararlandığınız taktirde oda kapısının anahtarını bile alabiliyorsunuz. İstediğiniz zaman gelip sana özel deponda eşyalarını alabilir ve kontrolünü sağlaya bilirsin.

Çünkü Güvenli Eşya Depolama firması İstanbul’da Tek Kurumsal Depolama Şirketidir. Güvenilir depolama şirketimizi eşya depolama alanında tüm yetki belgelere sahiptir. 1900 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Elbette eşyalarınız güvende. Çünkü depolama tesislerimiz 7/24 saat boyunca kamera sistemleri ile gözetim altındadır. Güvenlik personellerimiz de 7/24 saat olacak şekilde depolarımızın güvenliğini sağlamaktadırlar.